Sítě pro podnikající introverty

Získejte větší odvahu a buďte vidět!

Jsou pro vás sociální sítě nutné zlo? 

Říkáte si, že by bylo dobré být víc vidět, ale nutíte se a nemáte z toho dobrý pocit?

Máte pocit, že se blokujete na cestě k úspěchu? 

Nechcete se podbízet?

Nechcete, aby vaše kampaně byly agresivní a nevíte, jak na to jít jinak?

Pojďte si v sítích najít zalíbení a mít ze své prezentace radost!

Protože vaše sítě můžou být v souladu s vámi a přitom vám přivádět nové zákazníky.

Můžete působit jemně, soustavně a vytrvale.

Můžete se profilovat jako odborník ve svém oboru a být pro vaše zákazníky první volbou.

Jana Neuwerthová Šmýdová, mentorka, terapeutka

Najděte si svůj způsob, který bude účinný a v souladu s vámi

Série 3 online interaktivních workshopů

pro váš úspěch na sítích

1/ Audit vašich sítí - jak jste na tom, v čem se potřebujete zlepšit, kde publikujete a kde víte, že by bylo dobré publikovat.

Vyhodnotíte současný stav - co na sítě obvykle dáváte - a co myslíte, že byste měli dávat, abyste zaznamenali výrazný posun.

Podíváte se, co vám funguje a proč. Na jaké sítě se zaměřit a jakým obsahem působit. Dozvíte se, kdy můžete očekávat výsledky a jaké. 

2/ Co a kde publikovat - připravíte si nový funkční koncept pro vaše sítě, jaké informace má váš obsah na sítě mít a jak má vypadat.

Připravíte si, jaké katerogie příspěvků potřebujete tvořit a jak je recyklovat. Vyzkoušíte si, jak vypadá nenásilná výzva k akci a nabídka, se kterou budete v souladu. 

3/ Jak příspěvky plánovat a být konzistentní - jak začít publikovat systematicky, mít plán a výsledky!

Jak si sítě a obsah připravovat, kde brát nápady a jak nastavit trvale udržitelný systém. 

BONUS - kde se prezentovat zdarma a skutečně získávat klienty!

Tajný tip, který zvýší vaši vyhledatelnost podle klíčových slov. 

Facebook, Instagram, LinkedIn a YouTube

Jak na to půjdeme:

 • Společně absolvujeme 3 online interaktivní workshopy, kde vás provedu od vyhodnocení současného stavu - k vytvoření nového konceptu, který vás bude bavit a bude mít výsledky.
 • Z každého workshopu se bude nahrávat záznam, abyste se k němu mohli vrátit.
 • Uzavřená facebooková skupina, kde budeme diskutovat vaše náměty a nové příspěvky po dobu 3 týdnů - tedy si nové příspěvky skutečně vytvoříte.
 • Na každém workshopu dostanete pracovní list, který vás provede tématem.
 • Čeká vás BONUS, kde se můžete prezentovat zdarma a být víc vidět. Dozvíte se, jak zvýšit vaší vyhledatelnost podle klíčových slov. 
Jana Neuwerthová Šmýdová, mentorka, terapeutka

Jsem business mentorka a terapeutka

 • Pracuji s klienty na rozvoji jejich podnikání, kariéry a větší spokojenosti s osobním životem.
 • Jsem mentorkou v oblasti leadershipu pro TOP managery, ředitele a podnikatele. 
 • Ve svých 25 letech jsem byla HR ředitelkou v maloobchodním řetězci a měla tým 10 lidí. 
 • 10 let jsem pracovala v reklamě a vedla kampaně pro významné klienty (Kooperativa pojišťovna, zmrzlina Míša, BMW a další).
 • Mám vlastní firmu Simple Link s.r.o, která se věnuje online vzdělávání.
 • Mám 5letý terapeutický výcvik se zaměřením na hledání konstruktivního řešení a narativní terapii. Jdu s klienty za hranice běžného mentoringu, pokud o to stojí. 
 • Publikuji v médiích. Napsala jsem knihu Užijte si život, kterou vydalo nakladatelství GRADA.
 • Procházím ročním mentoringem u online podnikatelky Lucie Harnošové.
 • Do svého vzdělání a rozvoje v ČR i v zahraničí jsem vložila 1,5 mil Kč. 

Investujte do vašeho prosperujícího podnikání

Termíny workshopů

Není čas ztrácet čas - tak jdeme rovnou na to: 

 • čtvrtek 16. 5. 2024 od 9 - 12 hodin
 • čtvrtek 23. 5. 2024 od 9 - 12 hodin
 • čtvrtek 30. 5. 2024 od 9 - 12 hodin

Z každého workshopu bude nahraný záznam.

Plus společná práce ve facebookové skupině v termínu od 16. 5. - 7. 6. 2024.

Do nového roku můžete jít s novou prezentací svých služeb

Naučíte se vytvářet příspěvky, se kterými budete v souladu a budou vám přivádět nové zákazníky.

Nastavíte si systém, který vám přípravu příspěvků na sítě usnadní.

Stanete se vyhledatelnými i pro zákazníky, kteří vás zatím neznají.

Sítě pro podnikající introverty 5.800,- Kč

Předprodej 3.500,- Kč

Objednejte si:

 • 3 online workshopy - celkem 9 hodin společné práce,
 • pracovní listy,
 • podporu při tvorbě příspěvků ve FB skupině po dobu 3 týdnů,
 • získáte BONUS, kde se můžete prezentovat zdarma a být snadno vyhledatelní pro nové zákazníky.

Počet míst je limitovaný na 10 účastníků, ať se dostane na odpovědi všech.

Co o workshopech říkají klienti?

„Sdílení mi teď jde mnohem lehčeji, posouvám se i v oblastech, které jsem si do té doby myslela, že dělat snad ani nebudu
(např. reels 😂).“  

Co mi přinesla série workshopů Sítě pro introverty? Sdílení na sociálních sítích řeším v rámci podnikání už delší dobu a stále si hledám svůj styl, který se mnou bude ladit. Nejsem typ, který by chtěl být na sítích nonstop, zároveň chci předávat inspiraci v tématu času a energie mezi další lidi, a sociální sítě jsou bezpochyby vhodným prostředkem.

V Jany programu jsem si tak mohla udělat prostor na svůj další posun a prozkoumání oblastí, kde to chci jinak než doposud. Sešla se skvělá skupina podobně smýšlejících lidí, se kterými jsem měla pocit opravdu velkého pochopení a podpory a sdílení s někým, kdo řešil nebo řeší stejné situace. Velmi oceňuji koučovací a mentoringové otázky, které byly součástí doplňujících materiálů k jednotlivým workshopům, které mi pomohly více prozkoumat můj vztah k sítím a upřímně si odpovědět na klíčové otázky.

Nejzásadnější pro mě tedy bylo ujasnit si, jak to chci já a ne pasovat se do modelu “jak by to být mělo”. A to mi tento program naprosto splnil. Sdílení mi teď jde mnohem lehčeji, posouvám se i v oblastech, které jsem si do té doby myslela, že dělat snad ani nebudu (např. reels 😂). Děkuji moc Janě za její podporu a profesionální vedení. 🤍
Denisa Jaukerovákoučka

„Vďaka workshopu som obnovila svoju aktivitu na FB, pravidelne prispievam na LI,...“  

Očakávala som nakopnutie, impulz, ako sa venovať sieťam tak, aby ma to nezaťažovali, aby to bola zábava, radosť, pohoda. Pomohla mi veta, aby som siete vnímala ako súčasť svojho biznisu. Na workshope eceňujem komornú, priateľskú a veľmi pohodovú atmosféru.

Pripravené materiály sme vypĺňali priamo na nich, pri zdieľaniach ostatných účastníčok som si uvedomila, že moje strachy, obavy a limity nie sú ničím výnimočné, že ich máme všetky. Vďaka workshopu som obnovila svoju aktivitu na FB, pravidelne prispievam na LI, rozšíril sa môj okruh kontaktov. Mám viac odvahy, zdravého sebavedomia, siete nepreceňujem, ani nepodceňujem. Vnímam ich ako nástroj - ja určujem, ako ho využijem.
Tariana Šándorováúčetní a poradkyně

„Díky workshopům jsem si jistější na sítích.“  

Ještě před dvěma měsíci jsem měla různé bloky v tom, být vidět a ukazovat se na sítích. Bála jsem se, co řeknou mí známí a rodina. Zároveň jsem nechtěla obtěžovat pořád dalšími a dalšími příspěvky. Nebyla jsem na sítích konzistentní a dávala jsem nahodile, co mne napadlo. Často jsem nevěděla, co vlastně sdílet.

Během workshopů jsme se, v malé skupince, podívali zpětně na své sítě, a zamysleli se nad druhy příspěvků, které bychom chtěli publikovat tak, aby byly přínosem pro naše podnikání. Jana mi pomohla si ujasnit svou strategii, kam chci směřovat, jaké příspěvky plánovat, a co by ideální příspěvek měl obsahovat. Díky workshopům jsem si jistější na sítích, už je mi vlastně jedno, co si známí budou myslet. 😊Mám svoji strategii a plán, který dodržuji a dávání příspěvků již není nutné zlo, ale celkem radostný proces tvoření a sdílení sebe a své práce. A dokonce jsem začala sdílet reels!
Pavlína Chejnovská Beranoválektorka angličtiny

„Dozvěděli jsme se i různé tipy jak si sítě zjednodušit,
co vše se k tomu dá použít. “  

Jany workshop Sítě pro podnikající introverty na mě opravdu zafungoval. A to je co říct, zkoušela jsem již více jak rok se začít zviditelňovat na sítích, ale měla jsem velký strach, žádné nápady a příspěvek mi vždy trval dlouho připravit a výsledek - téměř nikdo ho neviděl, nereagoval, což byla velká frustrace a demotivace v tom vůbec pokračovat a přišlo mi to jako ztráta času.

Inspirovala jsem se u úspěšných, nicméně jejich návody, jak na to mě spíše děsily, ale s Janou to bylo přirozené a souznělo to s mojí osobou někoho, kdo má spíše introvertní nastavení. Workshop mi ukázal, že i já nakonec mohu mít ráda být vidět, jak na nové nápady a vůbec přípravu příspěvků, no prostě si to začít užívat. Nyní vím, že sítě jsou součástí mého podnikání, nevidím je jako ztracený čas, vím totiž teď jak to celé uchopit, jak začít a co mi předtím chybělo.

Dozvěděli jsme se i různé tipy jak si sítě zjednodušit, co vše se k tomu dá použít. Skvělé bylo také, že jsme se setkávali na zoomu a dělali úkoly společně. To mi pomohlo hodně k posunu dopředu a k aktivnímu zapojení s ostatními od kterých přišla inspirace, rady a i nabídka pomoci a podpory po ukončení workshopu.
Makréta KosinováKoučka, Projekt zdravý životní styl

Co o mé další práci říkají klienti?

„Jana byla během naší spolupráce
ve firmě Bohempia s.r.o. přínosem.“  

Jana byla během naší spolupráce ve firmě Bohempia s.r.o. přínosem hlavně v těchto oblastech:
1/ Transformace firmy - nastavení procesů pro hladký chod firmy, s tím související návrh pracovních pozic a organizační struktury
2/ Marketing – vytváření marketingové strategie a kampaní, celkové pozvednutí firemního marketingu na vyšší profesionální úroveň
3/ HR podpora při náboru a adaptaci nových pracovníků.
Ing. Tomáš RohalCEO Bohempia, s.r.o.

„Jana byla vždy profesionální, kladla cílené otázky.“  

Jana byla vždy profesionální, kladla cílené otázky, soustředila se na výsledek, ctila termíny. Pokud se situace nevyvíjela dle plánu, neměla problém s komunikací. Vždy se snažila zajistit 100% výsledek dle zadání. Na Janu jsem se mohla vždy spolehnout. Do teď s ní velmi ráda zajdu na kafe, kde probereme život.
Jana NerušilováBrand Manager, Kooperativa, a. s.

„ Jana mi po vyslechnutí ihned ukázala směr, který pro mě má smysl následovat. “  

Velmi mi v mém podnikání pomáhá, když se mohu obrátit na zkušenou mentorku a probrat s ní aktuální výzvy a plány. Jana mi po vyslechnutí ihned ukázala směr, který pro mě má smysl následovat. Prošla se mnou plány krok za krokem efektivně a bez zbytečné omáčky. Na Janu se ráda v budoucnu znovu obrátím.
Jasmina BosanacováMentoring pro e-shopy

„Děkuji moc za úžasnou konzultaci, kde jsem se cítila, že mě konečně někdo rozumí!“  

Když podnikáte, najdete sami sebe v hromadě nápadů, inovací, rozvoje. Ale také v úzké uličce, kdy víte, že uskutečnění nebude snadné. Hodinová konzultace mi pomohla vše pojmout trochu jinak. Dala mi směr, jak jednotlivé kroky roztřídit, časový harmonogram, vyzdvihla priority. Za čím si mám stát a z čeho slevit. Děkuji moc za úžasnou konzultaci, kde jsem cítila, že mě konečně někdo rozumí!
Lucie Liškovámajitelka zijemebezlepku.cz

„Velice děkuji a mohu jen doporučit!“  

Jsem velice ráda, že jsem se s Janou propojila. Díky navázané spolupráci mé podnikání vyrostlo zejména v oblasti marketingu. Velice děkuji a mohu jen doporučit!
Natálie Woznicová CEO at Denamar Consulting Services, s.r.o.

„Objevila jsem sebejistotu a naučila se aplikovat metody
z práce i na sebe“  

Janu jsem oslovila, protože jsem si připadala v byznyse ztracená. Nevěděla jsem kde začít, aby práce měla nějaký rámec a firma směr. Potřebovala jsem z části mentorovat a z části koučovat. Jana mě především uklidnila, přestala jsem myšlenkově kmitat a začala řešit věci po krocích. Kromě pracovní roviny mi velmi pomohla i v té osobnostní, objevila jsem sebejistotu a naučila se aplikovat metody z práce i na sebe. Naše spolupráce pokračuje a jsem za ní nesmírně vděčná.
Lenka ČernáJednatelka společnosti ​VISION NET INTERNATIONAL, s.r.o.

„Děkuji za praktické tipy pro můj další posun.“  

Děkuji Janě za konzultaci k začátkům mého podnikatelského mindsetu a celkově přístupu k podnikání. Byla to pro mě skvělá zkušenost a děkuji za praktické tipy pro můj další posun. Oceňuji její realistický pohled na věc a sdílení svých vlastních zkušeností z rozjezdu podnikání.
Michaela Bakovákoučka krokyzivotem.cz

Reference programy a terapie zasílají klienti mailem, nebo píšou přímo v rámci programu. Anonymita je zachovaná na přání klientů.

Udělejte ze svých sítí generátor na klienty!

Sítě pro podnikající introverty 5.800,- Kč

Předprodejní cena je 3.500,- Kč

Pouze pro 10 účastníků