Terapie

Měsíce trápení zkrátíte díky týdnům na terapii

Jste v situaci kdy:

 • Potřebujete urovnat vztahy?
 • Lépe komunikovat?
 • Překonat strach?
 • Rozhodnout se, jak dál?
 • Zvýšit sebevědomí?
 • Potýkáte se s vyhořením?
 • Jste dlouhodobě unavení? 
 • Máte úzkosti?

Možná právě pro vás je vhodná terapie.

terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, sebevědomí, úzkosti, strach

Co vám terapie přinese:

 • ZÍSKÁTE NOVÉ NÁPADY K ŘEŠENÍ VAŠICH PROBLÉMŮ
 • NAUČÍTE SE, JAK ZVLÁDAT PROBLÉMY A KRIZE A DO SE STEJNÝCH POTÍŽÍ SE ZNOVU NEDOSTÁVAT
 • BUDETE SE CÍTIT LÉPE
 • MÍSTO ÚZKOSTI, DEPRESE A NESPAVOSTI ZAČNETE TRÁVIT POHODOVÝ ČAS SE SVÝMI BLÍZKÝMI
terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, sebevědomí, úzkosti, strach, transformace

Délka spolupráce a pravidelnost setkávání je individuální (1x týdně, 1x za 2 týdny, 1x za měsíc).

Obvyklá délka spolupráce je 6 - 11 setkání. 

Konzultace trvá 50 minut, cena za online je 1.500 Kč - z časových důvodů upřednostňuji.

Osobní konzultace jen po domluvě, cena je 1.800 Kč.

První nezávazné setkání na 30 minut je zdarma.

Více se o tématech na terapii můžete dozvědět v blogovém článku

"S čím za tebou lidi na terapii nejvíc chodí".

terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, online terapie, sebevědomí, úzkosti, strach

O mě

 • Pracuji s jednotlivci, skupinami i firemními týmy.
 • Jsem přední odborník v ČR na terapeutickou práci s lidmi s chronickým únavovým syndromem. Vedu 2 terapeutické skupiny (Nadace Neúnavní) a pracuji s klienty i individuálně. 
 • Mám 5-letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na hledání řešení (Solution-Focused Brief Methodology) a narativní terapii a koučink.
 • Nadále se vzdělávám - EFT (Technika emoční svobody), NLP (Neurolingvistické programování) a další semináře. 
 • Napsala jsem knihu o osobní vizi - Užijte si život, vydalo nakladatelství GRADA 2017.
 • Věnuji se introvertům a duševnímu zdraví.
 • Pravidelně publikuji v médiích na téma introverti, sebevědomí a duševní zdraví.

Moje cesta

Kdysi jsem sama nevěděla, jak si zařídit život a kam směřovat. Jestli vůbec někdy můžu být šťastná. Vnitřní prázdnotu jsem zakrývala vysokými pracovními výkony.   

Kdysi jsem sama chodila na terapii. Brala jsem to jako poslední možnost, jak by mi mohlo být líp. Po všech těch marných pokusech, které ulevily jen na chvíli.            

S terapeutem jsem postupně rozkládala jednotlivá témata na malé dílky, abych je pak znovu mohla poskládat dohromady. A tentokrát už správně. Smířila jsem se sama se sebou. Přijala svoji minulost. Nastavila svůj život podle sebe.

Změnilo mi to život.

Teď už sama pomáhám lidem najít, co vlastně hledají. Vzít život do vlastních rukou. Být víc sami sebou.

Zvýšit sebevědomí. Řešit problémy. Cítit se líp a žít naplno. Aby tyto věty pro ně nebyly prázdně znějící klišé - aby reálně pocítili, že změna k lepšímu je možná. 

Reference na terapii

Terapie s pani Janou mi pomohli nájsť rovnováhu v osobnom živote aj v pracovnej oblasti. Moju dôveru si pani Jana získala tým, že sama zmenou prešla a smerovala ma rozhovormi k vlastnej ceste autenticity. Som rada, že som prekonala strach a vložila čas do pochopenia samej seba, ľuďom a svetu okolo mňa. Som veľmi vďačná, že ma pani Jana k pochopeniu a k zmene k lepšiemu inšpirovala a viedla rozhovormi do podstaty a hĺbky problémov, citlivým nestranným prístupom, otázkami, ktoré trefne smerovala vďaka poznaniu introvertného nastavenia a vlastnou dôslednou prípravou. Terapie s ňou vnímam ako jednu z najlepších rozhodnutí môjho života.
Veronika
Spolupráce mi přinesla větší nadhled. Nestranný, nezaujatý a přímý pohled na danou situaci. Vedení, jak se snažit z daným problémem vypořádat, případně se na něj podívat z jiného úhlu. Vypovídat se a zanalizovat co mě trápí, i když to byly někdy drobnosti, které nakonec měly velkou váhu. Terapie byly vždy konstruktivní a vždy jsem si z nich něco odnesl, i když mi to kolikrát došlo až později. Na terapie jsem se vždy těšil a byly pro mě opěrný bod v dobách, kdy jsem se necítil dobře. Pomohly mi urychlit proces změny k lepšímu. Děkuji za to.
Martin
Jana je velmi profesionální a zároveň přátelská. Dokáže rychle zanalyzovat, kde se skrývá problém a poté klienta vést tak, aby si na řešení přišel sám. Každý totiž potřebuje něco jiného a to Jana naprosto respektuje. Moc se mi na jejím přístupu líbí, že naslouchá a nehodnotí. Děkuji za její pomoc!
Johana
Jana je zkušená terapeutka. Je empatická a chápající. Dokáže se ale i správně a cíleně zeptat. Někdy i nepříjemně. To není kritika, řekl jsem si o to. Potřeboval jsem si srovnat priority podnikání a s tím souvisejících věcí. Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc, nebo si jenom srovnat myšlenky, znova ji požádám o její čas a zkušenosti.
Pavel
Paní Jana mi velmi pomohla a naučila dívat na se na věci, co mě v životě omezovaly, trochu z jiného úhlu pohledu. Nejen, že mi samotná sezení velmi pomáhala si od všeho ulevit a vypovídat se, ale dokonce jsem je považovala za milá setkání, na která jsem se vždy těšila!
Tereza
Jano, ještě jsem Vám chtěla říct, že bylo to naše poslední setkání symbolické, protože zítra mám 33.narozeniny, Kristova léta, je to díky Vám pro mě takové znovuzrození... Moc Vám ještě jednou děkuji a přeji mnoho radosti v životě!
Eliška
Každá myšlenka, která je řečena, je rozvedena dál Janinými skvělými otázkami a je tak možné si uvědomit skutečnou podstatu věci. No a z té už je pak kousek k řešení situace, ve které je třeba se posunout.
Jiřina