Vítejte u mých kurzů a programů

Zaregistrujte se

a vzdělávejte se zdarma:

3 tipy pro introverty

Získejte ZDARMA tipy, které vám usnadní navazování konverzace s druhými. Začněte si víc věřit. Sami v sobě - i ve společnosti druhých. Introvertní nastavení je skvělé a vy si můžete začít užívat jeho výhod naplno.
Jdu se přihlásit zdarma!

Osobní vize - praktický průvodce

Získejte ZDARMA návod, jak si sestavit vaší osobní vizi! Chcete si ujasnit, jak v životě pokračovat dál? Už nečekejte, až se "to" samo vyjeví a vykročte novým směrem.
Jdu se přihlásit zdarma!

3 kroky, jak změnit svůj život k lepšímu

Získejte jednoduché tipy, které vám dají nový impuls do života. Udělejte první krok... A po něm už se spustí nový sled událostí. 3 videolekce, které vám přijdou do mailu.
Jdu se přihlásit zdarma!

35 témat ke konverzaci

"O čem se mám s druhými bavit?" Nejčastější otázka introvertů. Introverti můžou komunikovat s lehkostí a bez úzkostí. Komunikace je "jen" komunikace a dá se naučit! Získejte ZDARMA témata, o kterých se můžete bavit.
Chci si stáhnout PDF dokument

Jak si užívat život

Jak si život víc užívat? Žít naplno? Co kdybyste se dozvěděli návod, jak na to? Otevřela jsem novou skupinu, kde se budeme hledání těch správných ingrediencí pro naplněný život věnovat. Jste vítáni!
Chci se připojit do skupiny

Introvertem ve své síle

Připojte se do facebookové skupiny, která má za cíl podpořit introverty se zájmem na sobě pracovat.
Chci se připojit do skupiny

3 zásady v péči o duševní zdraví

Víc radosti, víc uvolnění, méně zahlcenosti a další kroky vedoucí k větší psychické pohodě a odolnosti. Naučte se starat o svoje duševní zdraví a buďte v příští krizi silnější!
Jdu se přihlásit zdarma!
terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, online terapie, sebevědomí, úzkosti, strach

Proč se mnou

  • Pracuji s jednotlivci, skupinami i firemními týmy
  • Mám 5-letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na hledání řešení (Solution-Focused Brief Methodology) a narativní terapii a koučink
  • Napsala jsem knihu o osobní vizi - Užijte si život, vydalo nakladatelství GRADA 2017
  • Vedu 2 terapeutické skupiny pacientů s chronickým únavovým syndromem (Nadace Neúnavní)
  • Věnuji se introvertům a jejich nastavení
  • Důležitá součást mé práce a mého poslání je péče o duševní zdraví.
  • Mými kurzy už prošlo víc jak 1.500 účastníků.

Reference

Program mi přinesl potřebný odstup a podněty zvenčí, díky kterým jsem za krátkou dobu urazila obrovský kus cesty. Můj přístup k sobě i okolí je pozitivnější. Dovedu si lépe určit a udržet hranice. Program doporučuji jak těm, kteří dlouhodobě vnímají, že je brzdí pochybnosti o sobě, tak i každému, kdo v současné složité době ztratil pevnou půdu pod nohama a hledá odvahu vykročit úplně novým směrem.
Martina, právnička
Na Janu jsem se obrátila v situaci, kdy jsem se potýkala se stresem a tlakem v práci. Obdivuji její schopnost velmi rychle najít a použít vhodný přístup, kterým mě dostala z té škatulky, v rámci které jsem přemýšlela. Ukázala mi, že ke spoustě věcí se dá přistupovat jinak, a díky skvělé schopnosti vést koučovací rozhovor jsem z našich sezení odcházela optimistická a rozhodnutá udělat i nepohodlné změny. Už během prvního měsíce jsem se zbavila nemalé části stresu, který jsem si z práce nosila. Čeká mě samozřejmě běh na dlouhou trať, ale díky tomu, že mi Jana pomohla sledovat i “mezičasy” a přidat nadhled, neubývá mi motivace.
Anežka, Scrum Master
Chci poděkovat za tvůj kurz. Jsem v období hledání nové práce, nového směru, nového skloubení potřeb rodiny a mé potřeby sebeuplatnění. Ta cesta je spojená i s vyrovnáním se s pocitem ztráty smyslu a sebedůvěry po odchodu z práce, odpuštěním a přijetím situace taková jaká je. Vše, co potřebuji, mám ve svých rukou, hlavě a srdci. Nemusím se bát opřít o svou intuici a věřit v sebe. To si z tvého kurzu odnáším. Energii mi v těchto dnech dodává milující muž, děti, přátelé, slunce, příroda, sport a inspirace v knihách a historii. ​ Přeji vše dobré na cestách světem i těch duchovních a děkuju za příležitost setkat se.
Martina

Reference zasílají klienti mailem. Anonymita je zachovaná na přání klientů.