Vítejte u mých kurzů a programů

Zaregistrujte se

a vzdělávejte se zdarma:

Blog Síla introvertů

Podívejte se na příběhy introvertů - jak žijí, jak se vyrovnávají se svým introvertním nastavením a co jim pomáhá. Podívejte se na inspirativní blog pro introverty.
Jdu si přečíst články

3 tipy pro introverty

Nevíte, o čem se s druhými bavit? Bojíte se, co si o vás budou myslet? Svazuje vás obava, abyste neřekli nějakou hloupost? Získejte 3 tipy, které vám usnadní komunikaci. Fungují vždy a pro každého.
Chci 3 tipy pro introverty

35 témat ke konverzaci

"O čem se mám s druhými bavit?" Nejčastější otázka introvertů. Introverti můžou komunikovat s lehkostí a bez úzkostí. Komunikace je "jen" komunikace a dá se naučit! Získejte ZDARMA témata, o kterých se můžete bavit.
Chci si stáhnout PDF dokument

Články a informace pro introverty

Podívejte se na publikované články o infrovertním nastavení, kde se dozvíte specifika introvertního nastavení a jak s ním pracovat.
Chci si přečíst články

3 kroky, jak změnit svůj život k lepšímu

Získejte jednoduché tipy, které vám dají nový impuls do života. Udělejte první krok... A po něm už se spustí nový sled událostí. 3 videolekce, které vám přijdou do mailu.
Jdu se přihlásit zdarma!

Podnikatelské tipy

Dostávejte pravidelně každý měsíc email s aktuálními tipy, zkušenostmi a názory, které sbírám z konzultací s klienty, i ze svého vlastního podnikání. Zaregistrujte se, emaily chodí koncem měsíce.
To mě zajímá!

PDF Průvodce pro terapeuty, kouče, mentory a lektory

Kromě průzkumu, díky kterému můžete zjistit, jak jste na tom a co obvykle vaši kolegové řeší, se dozvíte i praktická doporučení z budování mé praxe terapeutky a z mentoringu s klienty. Průvodce je k dispozici ZDARMA.
Chci si stáhnout Průvodce

Jak si užívat život

Jak si život víc užívat? Žít naplno? Co kdybyste se dozvěděli návod, jak na to? Otevřela jsem novou skupinu, kde se budeme hledání těch správných ingrediencí pro naplněný život věnovat. Jste vítáni!
Chci se připojit do skupiny

Introvertem ve své síle

Připojte se do facebookové skupiny, která má za cíl podpořit introverty se zájmem na sobě pracovat.
Chci se připojit do skupiny

3 zásady v péči o duševní zdraví

Víc radosti, víc uvolnění, méně zahlcenosti a další kroky vedoucí k větší psychické pohodě a odolnosti. Naučte se starat o svoje duševní zdraví a buďte v příští krizi silnější!
Jdu se přihlásit zdarma!
terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, online terapie, sebevědomí, úzkosti, strach

Proč se mnou

  • Pracuji s jednotlivci, skupinami i firemními týmy
  • Mám 5-letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na hledání řešení (Solution-Focused Brief Methodology) a narativní terapii a koučink
  • Napsala jsem knihu o osobní vizi - Užijte si život, vydalo nakladatelství GRADA 2017
  • Vedu 2 terapeutické skupiny pacientů s chronickým únavovým syndromem (Nadace Neúnavní)
  • Věnuji se introvertům a jejich nastavení
  • Důležitá součást mé práce a mého poslání je péče o duševní zdraví.
  • Mými kurzy už prošlo víc jak 1.500 účastníků.

Reference

Program mi přinesl potřebný odstup a podněty zvenčí, díky kterým jsem za krátkou dobu urazila obrovský kus cesty. Můj přístup k sobě i okolí je pozitivnější. Dovedu si lépe určit a udržet hranice. Program doporučuji jak těm, kteří dlouhodobě vnímají, že je brzdí pochybnosti o sobě, tak i každému, kdo v současné složité době ztratil pevnou půdu pod nohama a hledá odvahu vykročit úplně novým směrem.
Martina, právnička
Na Janu jsem se obrátila v situaci, kdy jsem se potýkala se stresem a tlakem v práci. Obdivuji její schopnost velmi rychle najít a použít vhodný přístup, kterým mě dostala z té škatulky, v rámci které jsem přemýšlela. Ukázala mi, že ke spoustě věcí se dá přistupovat jinak, a díky skvělé schopnosti vést koučovací rozhovor jsem z našich sezení odcházela optimistická a rozhodnutá udělat i nepohodlné změny. Už během prvního měsíce jsem se zbavila nemalé části stresu, který jsem si z práce nosila. Čeká mě samozřejmě běh na dlouhou trať, ale díky tomu, že mi Jana pomohla sledovat i “mezičasy” a přidat nadhled, neubývá mi motivace.
Anežka, Scrum Master
Chci poděkovat za tvůj kurz. Jsem v období hledání nové práce, nového směru, nového skloubení potřeb rodiny a mé potřeby sebeuplatnění. Ta cesta je spojená i s vyrovnáním se s pocitem ztráty smyslu a sebedůvěry po odchodu z práce, odpuštěním a přijetím situace taková jaká je. Vše, co potřebuji, mám ve svých rukou, hlavě a srdci. Nemusím se bát opřít o svou intuici a věřit v sebe. To si z tvého kurzu odnáším. Energii mi v těchto dnech dodává milující muž, děti, přátelé, slunce, příroda, sport a inspirace v knihách a historii. ​ Přeji vše dobré na cestách světem i těch duchovních a děkuju za příležitost setkat se.
Martina

Reference zasílají klienti mailem. Anonymita je zachovaná na přání klientů.