Vítejte u mých kurzů a programů

Zaregistrujte se a vzdělávejte se zdarma:

mentorka, terapeutka, Jana Neuwerthová Šmýdová, terapie, podnikání, sebevědomí, mentoring, úzkosti

Aktuálně otevřené programy ZDARMA

Podnikatelské tipy po celý rok

Strategie, priority a jak být víc vidět. Informace z praxe. Pravidlený mailing pro podnikatele ve službách a online službách. Získejte užitečné tipy každý týden!
Chci se přihlásit

Pozitivní myšlení po celý rok

Jak si ze života brát to lepší? Jak být víc v pohodě? A jak posilovat svojí psychickou odolnost? Nejenom o tom je pravidelný email, který vás bude ladit na pozitivní notu.
Chci se přihlásit

Váš MONEY MINDSET

Nastavte svojí mysl na vyšší příjmy. Podívejte se, kde se sami blokujete. Přihlašte se do mailového minikurzu na 4 týdny.
Chci se přihlásit

Introvertem ve své síle

Připojte se do facebookové skupiny, která má za cíl podpořit introverty se zájmem na sobě pracovat.
Chci se připojit do skupiny

Cesta k úspěchu

Připojte se do skupiny pro začínající podnikatele. Vzájemně si radíme, podporujeme, hledáme správný směr.
Chci se připojit do skupiny
terapie, Jana Neuwerthová Šmýdová, sebevědomí, úzkosti, strach

Proč se mnou

  • Pracuji s jednotlivci, skupinami i firemními týmy
  • Mám 5-letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na hledání řešení (Solution-Focused Brief Methodology) a narativní terapii a koučink
  • Napsala jsem knihu o osobní vizi - Užijte si život, vydalo nakladatelství GRADA 2017
  • Vedu 2 terapeutické skupiny pacientů s chronickým únavovým syndromem (Nadace Neúnavní)
  • Věnuji se introvertům a jejich nastavení

Reference

Program mi přinesl potřebný odstup a podněty zvenčí, díky kterým jsem za krátkou dobu urazila obrovský kus cesty. Můj přístup k sobě i okolí je pozitivnější. Dovedu si lépe určit a udržet hranice. Program doporučuji jak těm, kteří dlouhodobě vnímají, že je brzdí pochybnosti o sobě, tak i každému, kdo v současné složité době ztratil pevnou půdu pod nohama a hledá odvahu vykročit úplně novým směrem.
Martina, právnička
Na Janu jsem se obrátila v situaci, kdy jsem se potýkala se stresem a tlakem v práci. Obdivuji její schopnost velmi rychle najít a použít vhodný přístup, kterým mě dostala z té škatulky, v rámci které jsem přemýšlela. Ukázala mi, že ke spoustě věcí se dá přistupovat jinak, a díky skvělé schopnosti vést koučovací rozhovor jsem z našich sezení odcházela optimistická a rozhodnutá udělat i nepohodlné změny. Už během prvního měsíce jsem se zbavila nemalé části stresu, který jsem si z práce nosila. Čeká mě samozřejmě běh na dlouhou trať, ale díky tomu, že mi Jana pomohla sledovat i “mezičasy” a přidat nadhled, neubývá mi motivace.
Anežka, Scrum Master
Chci poděkovat za tvůj kurz. Jsem v období hledání nové práce, nového směru, nového skloubení potřeb rodiny a mé potřeby sebeuplatnění. Ta cesta je spojená i s vyrovnáním se s pocitem ztráty smyslu a sebedůvěry po odchodu z práce, odpuštěním a přijetím situace taková jaká je. Vše, co potřebuji, mám ve svých rukou, hlavě a srdci. Nemusím se bát opřít o svou intuici a věřit v sebe. To si z tvého kurzu odnáším. Energii mi v těchto dnech dodává milující muž, děti, přátelé, slunce, příroda, sport a inspirace v knihách a historii. ​ Přeji vše dobré na cestách světem i těch duchovních a děkuju za příležitost setkat se.
Martina