Objednávka

Profesního mentoringu

Mentor Academy Jana Neuwerthová Šmýdová

Ohledně začátku spolupráce se s vámi spojím emailem - po úhradě platby.

  • Ano, chci si objednat Profesní mentoring.
  • Počítám s tím, že se jedná o dlouhodobou spolupráci, každý měsíc uhradím fakturu na následující měsíc.
  • Ano, rozumím tomu, že má platba je nevratná a rozhoduji se plně zavázat k tomuto procesu!
  • Rozumím, že částka se platí do 2 dnů, platby jsou po měsíci.
Jana Neuwerthová Šmýdová, mentorka, terapeutka

Jana Neuwerthová Šmýdová

mentorka a terapeutka

Co o mé práci říkají?

Janu jsme oslovili jako zkušenou mentorku manažerských dovedností pro jednu z našich manažerek v provozním oddělení. Spolupráce s Janou byla velmi rychlá, efektivní a profesionální. Během mentoringu jsme věděli, jak probíhají konzultace a kam se to posouvá. Přínos Jany pro naši manažerku byl znát už po pár konzultacích. Děkujeme za spolupráci.
Diana MichalčováSenior HR Business Partner, NN Životní pojišťovna, a. s.
Zabezpečená platba
Vaše bankovní údaje jsou zabezečené, používám služby platební brány

Pokud máte dotazy

Pište na email jana@neuwerthova.cz

Co o mentoringu se mnou říkají klienti?

„Mohu ji jako koučku a lektorku vřele doporučit.“  

S Janou jsme spolupracovaly přes půl roku a mohu ji jako koučku a lektorku vřele doporučit. Pracuje koncepčně, dokáže vystihnout podstatné, komunikuje o věcech strukturovaně, a přitom citlivě a empaticky. Oceňuji její schopnost rychle se zorientovat ve specifickém prostředí akademické instituce a být vědcům a vědkyním při koučování jejich rovnocennou partnerkou.
Marie Kolárovákoordinátorka vzdělávání, Filosofický ústav Akademie věd ČR, v. v. i.

„Jana byla přínosem.“  

Jana byla během naší spolupráce ve firmě Bohempia s.r.o. přínosem hlavně v těchto oblastech:
1/ Transformace firmy - nastavení procesů pro hladký chod firmy, s tím související návrh pracovních pozic a organizační struktury
2/ Marketing – vytváření marketingové strategie a kampaní, celkové pozvednutí firemního marketingu na vyšší profesionální úroveň
3/ HR podpora při náboru a adaptaci nových pracovníků.
Ing. Tomáš RohalCEO Bohempia, s.r.o.

„...její cílené dotazy mě dovedly přesně tam,
kam bylo potřeba.“  

Jana byla pro mě velkým přínosem. Nejdříve si pečlivě vyslechla co řeším za problémy a poté jsme krok po kroku rozebíraly problém a její cílené dotazy mě dovedly přesně tam, kam bylo potřeba. Začala jsem si uvědomovat sama v sobě, že je třeba změnit přístup a přemýšlet jinak a si uvědomovat určité věci jak řešit jiným způsobem než doposud. Vždy byla připravena a komunikace byla příjemná.
Eva Fejfarová provozní manažerka, NN Životní pojišťovna

„Na každé setkání jsem se těšila
a věděla, že mě zase někam posune.“  

Jana je velice profesionální, empatická a vyzařuje z ní klid, životní nadhled i pokora. Už jen proto je to člověk, od kterého cítíte, že se můžete hodně naučit a věřit mu. Na každé setkání jsem se těšila a věděla, že mě zase někam posune. Na zdánlivě zapeklité situace najde jednoduchá řešení a člověk při sezení často zažívá úlevné aha momenty. Domů tak odejde s lehčí hlavou i s nástroji, jak se s tím vším, co řeší, srovnat.
Magdaléna NovotnáMarketingová manažerka

„Jana je pro mě skvělý otevírač očí.“  

Jana je pro mě skvělý otevírač očí. Některé své představy o mých cílech, pracovních záměrech, či o pochybnostech o sobě samém mi pomohla ozřejmit a uvědomit si tak podstatu věci a její skryté souvislosti. Jak už ale říká jedno rčení, ukázat na dveře nestačí, vstoupit už musíme každý sám.
Martin KrpataProduct Manager

„Už během prvního měsíce jsem se zbavila nemalé části stresu.“  

Na Janu jsem se obrátila v situaci, kdy jsem se potýkala se stresem a tlakem v práci. Obdivuji její schopnost velmi rychle najít a použít vhodný přístup, kterým mě dostala z té škatulky, v rámci které jsem přemýšlela. Ukázala mi, že ke spoustě věcí se dá přistupovat jinak, a díky skvělé schopnosti vést koučovací rozhovor jsem z našich sezení odcházela optimistická a rozhodnutá udělat i nepohodlné změny.

Už během prvního měsíce jsem se zbavila nemalé části stresu, který jsem si z práce nosila. Čeká mě samozřejmě běh na dlouhou trať, ale díky tomu, že mi Jana pomohla sledovat i “mezičasy” a přidat nadhled, neubývá mi motivace.
AnežkaScrum Master

Reference zasílají klienti e-mailem. Anonymita je zachovaná na přání klientů.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jana@akademieuspesneosobnosti.cz nebo volejte na +420 777 942402.