Terapie

Měsíce trápení zkrátíte díky týdnům na terapii

Terapie

Potřebujete lépe komunikovat? Urovnat vztahy? Překonat strach? Zvýšit sebevědomí? Všechno toto jsou častá témata.
Více informací ZDE

Sebevědomí

Nečekejte, až vám někdo, nebo něco dodá sebevědomí. Začněte na zvýšení sebevědomí pracovat už teď.
Více informací ZDE

Introvertem ve své síle

Introverti a jejich svět. Naučte se vnímat svoje introvertní nastavení jako přednost. Získejte větší jistotu - sami v sobě i v komunikaci.
Více informací ZDE

Osobní vize

Nevíte, jakou dělat práci? Na co se zaměřit ve vztazích? Jak pokračovat dál? Napsala jsem o osobní vizi knihu, sama s vizí žiji od roku 2009.
Více informací ZDE

O terapii

  • Pracuji s jednotlivci, skupinami i firemními týmy
  • Mám 5-letý terapeutický a koučovací systemický výcvik zaměřený na hledání řešení (Solution-Focused Brief Methodology) a narativní terapii a koučink
  • Napsala jsem knihu o osobní vizi - Užijte si život, vydalo nakladatelství GRADA 2017
  • Vedu 2 terapeutické skupiny pacientů s chronickým únavovým syndromem (Nadace Neúnavní)
  • Věnuji se introvertům a jejich nastavení

Reference

Jana je velmi profesionální a zároveň přátelská. Dokáže rychle zanalyzovat, kde se skrývá problém a poté klienta vést tak, aby si na řešení přišel sám. Každý totiž potřebuje něco jiného a to Jana naprosto respektuje. Moc se mi na jejím přístupu líbí, že naslouchá a nehodnotí. Děkuji za její pomoc!
Johana
Paní Jana mi velmi pomohla a naučila dívat na se na věci, co mě v životě omezovaly, trochu z jiného úhlu pohledu. Nejen, že mi samotná sezení velmi pomáhala si od všeho ulevit a vypovídat se, ale dokonce jsem je považovala za milá setkání, na která jsem se vždy těšila!
Tereza
Každá myšlenka, která je řečena, je rozvedena dál Janinými skvělými otázkami a je tak možné si uvědomit skutečnou podstatu věci. No a z té už je pak kousek k řešení situace, ve které je třeba se posunout.
Jiřina