“A je ta Evoluce tak dobrá?”

“Jo, je.” Až po chvilce jsem si uvědomila, jak jsem to řekla automaticky. Protože si to fakt myslím.

Tahle otázka padla na networkingu a já jsem byla už po několikáté v poslední době překvapená, že mě lidi znají a sledují.

Jsem díky Evoluci poslání ve společenství žen, které na sobě neskutečně pracují a posouvají se. A to mi vyhovuje. Je to společný růst, společné rozebírání chyb a poučení. Společné slavení úspěchů – a že mi do dneška z některých úspěchů padá brada. Jsem ráda, že můžu být u toho, že vidím, co je možné. 

Společenství na jedné vlně

A právě to společenství mi přijde nejvíc cenné. To prostě jinde nenajdete. 

To je jako když máte poradu s nejvyšším vedením firmy, které má za sebou výborné výsledky – a ne s kolegy, kteří teprve nedávno nastoupili. 

Jsou zde ženy velmi úspěšné, od kterých se můžu hodně naučit. 

Jak se říká – pracuj a uč se jen od těch nejlepších. 

Jinak si člověk zbytečně prodlužuje cestu.

Musím říct, že mě by v Evoluci klidně stačilo jen to společenství. 

Podpora

To mi přijde asi zásadní. Pokud podnikáte v něčem, čemu vaše okolí moc nerozumí, je skvělé, když to můžete kdykoliv probrat. Je nás skupina, takže se vždycky najde několik názorů a vy si z nich vyberete, co potřebujete. 

Potřebuju poradit s názvem programu, kampaní, cenou… Vždycky dostanu pár odpovědí, které mě nasměrují, jak dál.

Potřebuju poradit, jak se dostat z aktuálního naladění (když se mi nedaří), potřebuju dostat nový pohled, jak dál pracovat mindsetově – tady ho dostanu. 

Další rozvoj

Jo a jen tak mimochodem – celý rok se děje to, že nám chodí upozornění na kurzy a masterclasses. Zatím jsem si z každého odnesla minimálně jedno zjištění, které se mi pro moje podnikání fakt hodilo. Žádné “kosmetické” úpravy, hezky do hloubky, přenastavit, co mi nefunguje a posunout to k lepšímu. 

Jak pracovat s komunitou, jak se dívat na prodej, jak pracovat se svým mindsetem (a že jsem s ním zvyklá pracovat dlouho, dokonce to učím druhé!). 

Evoluce poslání
Evoluce poslání

Protože sama už všechno vím a všechno znám

Mám za sebou lecjaké vzdělávání a už dávno vím, že nemá smysl investovat do neověřených programů. Je to totiž vyhazování peněz. Protože je člověk odloží na neurčito a neurčito je nikdy. 

Lucku Harnošovou sleduju zhruba 3 roky, prošla jsem několik programů, pro tento rok jsem si jí vybrala jako svojí mentorku. Protože jsem sama mentorka a nechci ztrácet čas s něčím, co nefunguje. Lucce podnikání fakt funguje 🙂 Jsem vděčná, že mám tuhle příležitost. 

Málem bych zapomněla na propagaci

Každý, kdo podniká, tak ví, že je potřeba neustále hledat nové cesty, nové možnosti, jak oslovit nové klienty či zákazníky, kterým můžou jeho programy a produkty pomoct. 

Nové cesty v Evoluci jsou – měly jsme společný kongres Evoluce života, ve kterém byla atmosféra, jakou jsem na žádném online kongresu nezažila. Zpětné vazby mě dojaly k slzám. A to nebrečím na potkání.

A čekají nás další možnosti v rámci Alchymie. Propagace ve speciálním katalogu a další. 

Recenze pomáhají 

Ne, tenhle článek jsem nenapsala na ničí popud. Došlo mi to, když jsem na otázku, jestli je Evoluce tak dobrá, odpověděla – „Jo, je.“ 

Taky protože jsem se před časem sama před sebou zavázala, že budu dávat recenze na věci, které mi pomáhají. Všichni, kdo podnikají, tak vědí, jak jsou dobré recenze důležité 🙂

A navíc – sama bych si přála takový program vymyslet.

Pokud Evoluci poslání zatím neznáte, podívejte se ZDE. 

jana@neuwerthova.cz
Jana Neuwerthová Šmýdová